Modüller

Veri Merkezi

Alışveriş merkezinizde yer alan tüm mahal, ekipman, demirbaşlar ile kiracı ve hizmet veren firmalar dahil olmak üzere AVM içerisinde çalışan personel bilgilerinin yer aldığı veri merkezi modülü firmanızın kalbini temsil eder. Veri Merkezi bir kere aktif olduktan sonra veriler yazılım tarafından otomatik olarak eşleştirilir ve alışveriş merkezinin operasyon bilgi ağını oluşturur. Bundan sonra tek yapmanız gereken operasyonu diğer modüllerden yürütmektir. Veri merkezi tüm güncellemeleri takip ederek size anlık raporlar sunabilmekte, uyarılar ile olası problemlerin önüne geçerek size hem zaman kazandırmakta hem de maliyet tasarrufu sağlamaktadır.

Yönetim Ofisi Modülü

Rutin işleriniz ile beraber yürütmek zorunda kaldığınız teslim tutanakları, eğitim takibi, fazla mesailer gibi birçok ofis içi işi tek tık ile takip edebileceğiniz bu modülde sistem içerisindeki kullanıcılara duyurular ile bilgilendirmeler de yapabilirsiniz. Alışveriş merkezinizin doluluk oranları, kapı girişleri gibi raporlara da ulaşabileceğiniz modül ile yönetim ofisinizdeki uçuşan kağıtlardan artık kurtulabilirsiniz.

* Yeni eklenen İzin Yönetim içeriği ile personel izinlerinizi de OBIS:mall'dan yönetebilirsiniz.

Info Desk Modülü

Ziyaretçileriniz ile etkileşim kurmak, görüş ve önerileri değerlendirmek, şikayetlere anında müdahale etmek ve kayıtlı işlerden iş emirleri oluşturarak takibini sağlamak… Artık müşterilerinize çok daha yakınsınız. İster yüz yüze ister interaktif olarak müşterileriniz ile iletişime geçerek sizi daha iyiye götürecek tüm bilgileri Info Desk modülü ile anlık olarak izleyebilirsiniz.

Teknik Ofis Modülü

Alışveriş merkezinin açılışından başlayarak ekipman bakım planlamasından, arıza müdahalelerine kadar, iş emirleri oluşturup takip etmenize yarayacak tüm işlemlere bu modülden erişilebilmektedir. Mail bildirimleri ile işlerinizi takip edebilir, vardiya planlama özelliği ile verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

İşletme Ofisi Modülü

İşletmenizde yaşanan olayları tek tuşa basarak takip edebilir, mal kabul takibinden geç açan/erken kapatan mağazalar raporlarına kadar birçok işlemi bu modülden yönetebilirsiniz. Kaza rapor ve tutanakları için hazır şablonlardan yararlanabilirken geçmiş verileri takip ederek işletmenizde istenmeyen durumları önleyici işlemler yapabilirsiniz. İşletme Ofisi modülü ile takip etmeniz gereken tüm işlerinizi Obis:mall size bildirerek iş yükünüzü oldukça hafifletecektir. Artık günlük operasyonlara daha az zaman harcayarak işletmenizin geleceğini planlayabilirsiniz.

Operasyon Denetim Modülü

Türkiye'nin en büyük alışveriş merkezlerinde kazanılmış 20 yılı aşkın birikimle oluşturulan "denetim formları" sayesinde operasyonunuzun her adımını kendiniz denetleyebilir; düzeltici ve geliştirici kararları ayrıntılı raporlar yardımı ile çok daha keskin bir şekilde alabilirsiniz. Kiracılarınızı uyması gereken ISG kurallarından hijyen alanlarına kadar belirli periyotlarda denetleyerek müşteri memnuniyetini en yükseğe çıkartmak için Obis:mall size tam destek verecektir. Dilerseniz işletmenize özel kendi sorularınızı oluşturarak kendi denetim formlarınızı da yaratabilirsiniz

Pazarlama Ofisi Modülü

Bedelsiz alanlar, standlar, kiosklar… Hangisinin ne kadar elektriği ihtiyacı var, kuruluma kimler ne zaman gelecek, kim nasıl nerede çalışacak, alanın kirası ne zaman bitiyor?.. Pazarlama departmanının yaşadığı operasyonel zorlukları çözmek için oluşturulan bu modül ile planlamanızı kiracılarınız ile online olarak yapabilir, olası gelir kayıplarını önceden önleyebilirsiniz. Obis:mall tüm operasyonu sizin için takip eder ve yaklaşan terminleri size mail olarak bildirerek işinizi kolaylaştırır.

Kiracı İlişkileri Modülü

Alışveriş merkezlerinin hiç uyumadığını biliyoruz. Kiracılarınızın ve sizin yapacağınız akşam/gece çalışmalarında size kolaylık sağlayacak Müşteri İlişkileri modülü ile çalışma izinlerini de artık online takip edebilir, çalışmaların İş Sağlığı ve Güvenliği kuralları çerçevesinde yapılması için gerekli düzenlemelerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca kiracılarınızın değişen personellerini anlık olarak takip ederek onay ve giriş kartı gibi süreçleri bilgisayarınızdan basitçe yönetebilirsiniz. Böylece kiracılarınız zamanlarını daha çok müşteriye ayırarak gelirlerini arttırabilir.

Raporlar Modülü

Raporlanamayan işlerin geleceğe faydası yoktur… Obis:mall size operasyonunuzu en verimli şekilde yönetebilmeniz için tüm işlemlerin ayrıntılı raporlarını sunarak karar almanızda, performans ölçmenizde, olası problemleri önlemenizde en büyük yardımcınız olacaktır. Ayrıca raporları isterseniz excel, isterseniz pdf formatlarında bilgisayarınıza indirebilir; dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Dilerseniz Obis:mall'dan raporları mailinize otomatik olarak da göndermesini isteyebilirsiniz. Siz isteyin, Obis:mall yapar.

İşletmenizde operasyon maliyetlerinizi azaltıp, kontrol sağlamak mı istiyorsunuz?

Aşağıdaki formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Teşekkürler! Mesaj gönderildi.

İletişim Bilgileri
Yeni Sahra Mahallesi İnönü Caddesi No:43 Ataşehir/İstanbul
+90 (216) 456 84 21